LXC75-5000SW
LXC75-5000SW EXCELSYS / Advanced Energy
LXC75_Series.pdf
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-15V 5A
Features: OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 7 ~ 15V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus, EN
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-15V 5A, Features: OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm), Voltage - Output: 7 ~ 15V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, EN, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.