LXD150-0350SW
LXD150-0350SW EXCELSYS / Advanced Energy
LXD150_Series.pdf
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: LED DRIVER CC AC/DC 214-428V
Features: OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm)
Voltage - Output: 214 ~ 428V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus, EN
Ratings: IP67
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 214-428V, Features: OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm), Voltage - Output: 214 ~ 428V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, EN, Ratings: IP67, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.