LXD40-0700SW EXCELSYS / Advanced Energy
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA
Features: OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 18 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, EN, UL
Ratings: IP66
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA, Features: OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 18 ~ 54V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, EN, UL, Ratings: IP66, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.