LXD85-2100SW
LXD85-2100SW Advanced Energy
LXD85_Series.pdf
Виробник: Advanced Energy
Description: LED DRIVER CC AC/DC 25-49V 2.1A
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 25 ~ 49V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: EN, UL
Ratings: IP67
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.1A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 85 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 25-49V 2.1A, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm), Voltage - Output: 25 ~ 49V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: EN, UL, Ratings: IP67, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.1A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 85 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.