LXDC2HL11G-306
LXDC2HL11G-306 Murata Electronics
LXDC2HL_G_Series.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: DC DC CONVERTER 1.1V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: OCP, UVLO
Package / Case: 4-SMD Module
Size / Dimension: 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 250mA
Voltage - Input (Min): 2.3V
Voltage - Output 1: 1.1V
Control Features: Enable, Active High
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.1V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: OCP, UVLO, Package / Case: 4-SMD Module, Size / Dimension: 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 250mA, Voltage - Input (Min): 2.3V, Voltage - Output 1: 1.1V, Control Features: Enable, Active High, Number of Outputs: 1.