Продукція > LUMILEDS > LXK9-PW30-0024
LXK9-PW30-0024 Lumileds
LUXEON_K.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED MOD LUXEON K STARBRD 3000K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 30.00mm L x 30.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Starboard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 63V
Height: 3.42mm
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 100°
Lens Type: Domed
Current - Max: 1.05A
Lumens/Watt @ Current - Test: 96 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 2110lm (2045lm ~ 2450lm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD LUXEON K STARBRD 3000K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 30.00mm L x 30.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Starboard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 63V, Height: 3.42mm, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 100°, Lens Type: Domed, Current - Max: 1.05A, Lumens/Watt @ Current - Test: 96 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2110lm (2045lm ~ 2450lm), Part Status: Obsolete.