LXM32MD30N4
LXM32MD30N4 Schneider Electric
6dd41210f3434d02e665f1b5389180d1120edd98.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: LXM32 MODULAR 30A RMS PEAK 3PH 4
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Lexium 32 Series
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 30A
Interface: CAN, EtherCAT, Modbus TCP, RS-485
Type: Module
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Voltage - Supply: 200 ~ 480VAC
Voltage - Load: 200 ~ 480V
Number of Motors: 1
Motor Type: Servo
Control / Drive Type: Servo AC
Wattage - Load: 5.6 kW
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LXM32 MODULAR 30A RMS PEAK 3PH 4, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Lexium 32 Series, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 30A, Interface: CAN, EtherCAT, Modbus TCP, RS-485, Type: Module, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Voltage - Supply: 200 ~ 480VAC, Voltage - Load: 200 ~ 480V, Number of Motors: 1, Motor Type: Servo, Control / Drive Type: Servo AC, Wattage - Load: 5.6 kW.