LXV25-012SW EXCELSYS / Advanced Energy
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 2A
Packaging: Box
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: EN, UL
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 2A, Packaging: Box, Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: EN, UL, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.