Продукція > VISHAY > M-0402K1503FST1
M-0402K1503FST1
M-0402K1503FST1 Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 150K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук