Продукція > VISHAY > M-0402K2000FBTS
M-0402K2000FBTS
M-0402K2000FBTS Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 200 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M-0402K2000FBTS Виробник : Vishay Thick Film Resistors - SMD M-0402 100PPM 200 1% B TS
товару немає в наявності