Продукція > VISHAY > M-0402K2001FBTS
M-0402K2001FBTS
M-0402K2001FBTS Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
M-0402K2001FBTS Виробник : Vishay Thick Film Resistors - SMD M-0402 100PPM 2K 1% B TS