Продукція > VISHAY > M-0402K2003FST3
M-0402K2003FST3
M-0402K2003FST3 Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 200K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M-0402K2003FST3 Виробник : Vishay Thick Film Resistors - SMD M-0402 100PPM 200K 1% S T3 e3