Продукція > VISHAY > M-1005K4704GST0
M-1005K4704GST0
M-1005K4704GST0 Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 1005 4.7M Ohm 2% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M-1005K4704GST0 M-1005K4704GST0 Виробник : Vishay / Thin Film Thick Film Resistors - SMD 4.7M OHM 2% 100PPM