Продукція > VISHAY > M-1206K1004JBWS
M-1206K1004JBWS
M-1206K1004JBWS Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 1206 1M Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Waffle
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук