Продукція > VISHAY > M-2010M1001JST1
M-2010M1001JST1
M-2010M1001JST1 Vishay
doc60031.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 2010 1K Ohm 5% 1W ±300ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук