Продукція > VISHAY > M-2512K10R0JBT1
M-2512K10R0JBT1
M-2512K10R0JBT1 Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 2512 10 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M-2512K10R0JBT1 M-2512K10R0JBT1 Виробник : Vishay / Thin Film Thick Film Resistors - SMD 10 OHM 5% 100PPM