Продукція > VISHAY > M-2512K75R0FST0
M-2512K75R0FST0
M-2512K75R0FST0 Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 2512 75 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук