Продукція > VISHAY > M-2512M1500JBT0
M-2512M1500JBT0
M-2512M1500JBT0 Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 2512 150 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M-2512M1500JBT0 M-2512M1500JBT0 Виробник : Vishay m.pdf Res Thick Film 2512 150 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R