M-508254-4-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 4000 per Roll
For Use With/Related Products: Dot-Matrix Printer
Material: Metallized Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 2.00" x 1.00" (50.8mm x 25.4mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 4000 per Roll, For Use With/Related Products: Dot-Matrix Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 2.00" x 1.00" (50.8mm x 25.4mm), Part Status: Obsolete.