M036-06-FF
M036-06-FF Crest Electronics
Economy%20Antenna%20Jumper%20Cables%20Data%20Sheet.pdf
Виробник: Crest Electronics
Description: CBL ASSY FTYPE PLUG TO PLUG 36"
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: F-Type to F-Type
Cable Type: RG-6
1st Connector: F-Type Plug
2nd Connector: F-Type Plug
Part Status: Active
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 75 Ohms
Connector Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY FTYPE PLUG TO PLUG 36", Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: F-Type to F-Type, Cable Type: RG-6, 1st Connector: F-Type Plug, 2nd Connector: F-Type Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 75 Ohms, Connector Impedance: 75 Ohms, Overall Impedance: 75 Ohms.