M0512-3-AL
M0512-3-AL RAF Electronic Hardware
M0512-3-AL-1200586.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Standoffs & Spacers 13mm, 3.2 ID, M3 ROUND METRIC SPACER
на замовлення 1014 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.5MM RD X 13MM X 3.2MM ID, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Aluminum, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.512" (13.00mm), Between Board Height: 0.512" (13.00mm), Diameter - Outside: 0.177" (4.50mm), Diameter - Inside: 0.126" (3.20mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Інші пропозиції M0512-3-AL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M0512-3-AL M0512-3-AL Виробник : RAF Electronic Hardware RAF%20Catalog.pdf Description: 4.5MM RD X 13MM X 3.2MM ID
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Aluminum
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.512" (13.00mm)
Between Board Height: 0.512" (13.00mm)
Diameter - Outside: 0.177" (4.50mm)
Diameter - Inside: 0.126" (3.20mm)