M0554-4-S-43 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: METRIC ROUND SPACERBLUE ZINC6MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Color: Blue
Material: Steel
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.984" (25.00mm)
Plating: Zinc
Between Board Height: 0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm)
Diameter - Inside: 0.169" (4.30mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METRIC ROUND SPACERBLUE ZINC6MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Blue, Material: Steel, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.984" (25.00mm), Plating: Zinc, Between Board Height: 0.594" (15.08mm), Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm), Diameter - Inside: 0.169" (4.30mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M4.