M0P009121206010 LOVATO ELECTRIC
LOVATO-04-EN.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Starters
Description: Motor starter; 4kW; 6÷10A; for wall mounting; screw terminals
Type of automation module: motor starter
Max motor power: 4kW
Range of overcurrent release settings: 6...10A
Mounting: for wall mounting
Electrical connection: screw terminals
IP rating: IP65 from the front
Control voltage: 120V AC
Supply voltage frequency: 60Hz
Additional functions: with Start-Stop/Reset buttons
Operating temperature: -25...60°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Starters, Description: Motor starter; 4kW; 6÷10A; for wall mounting; screw terminals, Type of automation module: motor starter, Max motor power: 4kW, Range of overcurrent release settings: 6...10A, Mounting: for wall mounting, Electrical connection: screw terminals, IP rating: IP65 from the front, Control voltage: 120V AC, Supply voltage frequency: 60Hz, Additional functions: with Start-Stop/Reset buttons, Operating temperature: -25...60°C.