M0P0091223033 LOVATO ELECTRIC
LOVATO-04-EN.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Starters
Description: Motor starter; 1.1kW; 2÷3.3A; for wall mounting; screw terminals
Operating temperature: -25...60°C
Electrical connection: screw terminals
Additional functions: with Start-Stop/Reset buttons
Type of automation module: motor starter
IP rating: IP65 from the front
Range of overcurrent release settings: 2...3.3A
Mounting: for wall mounting
Supply voltage frequency: 50/60Hz
Control voltage: 230V AC
Max motor power: 1.1kW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Starters, Description: Motor starter; 1.1kW; 2÷3.3A; for wall mounting; screw terminals, Operating temperature: -25...60°C, Electrical connection: screw terminals, Additional functions: with Start-Stop/Reset buttons, Type of automation module: motor starter, IP rating: IP65 from the front, Range of overcurrent release settings: 2...3.3A, Mounting: for wall mounting, Supply voltage frequency: 50/60Hz, Control voltage: 230V AC, Max motor power: 1.1kW.