M1.5KE91CA Microchip Technology
9459-m1-5ke-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE-1
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 77.8V
Supplier Device Package: CASE-1
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 86.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 125V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 77.8V, Supplier Device Package: CASE-1, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 86.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 125V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції M1.5KE91CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M1.5KE91CA M1.5KE91CA Виробник : Microchip Technology RF01008_rE.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 91V 5% 1500W bi