M1224-5008-al RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: METRIC ROUND STANDOFFPLAIN ALUMI
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Aluminum
Type: Round Standoff
Length - Overall: 1.220" (31.00mm)
Between Board Height: 0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside: 0.512" (13.00mm)
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M5x0.8
Написати відгук
Description: METRIC ROUND STANDOFFPLAIN ALUMI, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Aluminum, Type: Round Standoff, Length - Overall: 1.220" (31.00mm), Between Board Height: 0.594" (15.08mm), Diameter - Outside: 0.512" (13.00mm), Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M5x0.8.
Інші пропозиції M1224-5008-al
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M1224-5008-al Виробник : RAF Electronic Hardware 0291EDD395B09E9E31CC874E0D9B9DE5511D3C5717E556EC97F7C5649620DAD6.pdf Standoffs & Spacers 13mm Rd X 31mm X M5 Thd