Продукція > AMPHENOL LTW > M12A-12BMMM-SL8B03
M12A-12BMMM-SL8B03
M12A-12BMMM-SL8B03 Amphenol LTW
M12A-XXBMMM-SL8BXX.pdf
Виробник: Amphenol LTW
Sensor Cables / Actuator Cables M12 Circular Metric Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 3000mm, IP68 / IP69K
Написати відгук