M1300-3005-B RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: METRIC HEX STANDOFFPLAIN BRASS6M
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Brass
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.118" (3.00mm)
Between Board Height: 0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METRIC HEX STANDOFFPLAIN BRASS6M, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Brass, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.118" (3.00mm), Between Board Height: 0.594" (15.08mm), Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.