M1309-4007-S-12
M1309-4007-S-12 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: 6MM HEX X 12MM X M4 THD
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Color: Clear
Material: Steel
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.472" (12.00mm)
Plating: Chromate, Zinc
Between Board Height: 0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm)
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M4x0.7
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6MM HEX X 12MM X M4 THD, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Clear, Material: Steel, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.472" (12.00mm), Plating: Chromate, Zinc, Between Board Height: 0.472" (12.00mm), Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm), Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4x0.7.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M1309-4007-S-12 M1309-4007-S-12 Виробник : RAF Electronic Hardware RAF_catalog_0298.pdf Standoffs & Spacers Metric Hex Female Standoffs 6mm Hex X 12mm X M4 Thd