M1319-3005-AL-22 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: METRIC HEX STANDOFFCLEAR ANODIZE
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Color: Clear
Material: Aluminum
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.866" (22.00mm)
Plating: Anodized
Between Board Height: 0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METRIC HEX STANDOFFCLEAR ANODIZE, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Clear, Material: Aluminum, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.866" (22.00mm), Plating: Anodized, Between Board Height: 0.594" (15.08mm), Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5, Part Status: Active.