M1409-5008-S-12 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: METRIC HEX STANDOFFCLEAR ZINC10M
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Color: Clear
Material: Steel
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.472" (12.00mm)
Plating: Zinc, Clear Chromate
Between Board Height: 0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside: 0.394" (10.00mm) Hex