M1463-6010-B-16 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: METRIC HEX STANDOFFELECTRO TIN13
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Brass
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.630" (16.00mm)
Plating: Tin
Between Board Height: 0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside: 0.512" (13.00mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M6x1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METRIC HEX STANDOFFELECTRO TIN13, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Brass, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.630" (16.00mm), Plating: Tin, Between Board Height: 0.594" (15.08mm), Diameter - Outside: 0.512" (13.00mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M6x1.