M1508-A-3005-AL RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN
Packaging: Bulk
Gender: Female, Swage
Material: Aluminum
Type: Round Standoff
Length - Overall: 0.508" (12.90mm)
Between Board Height: 0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside: 0.177" (4.50mm)
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN, Packaging: Bulk, Gender: Female, Swage, Material: Aluminum, Type: Round Standoff, Length - Overall: 0.508" (12.90mm), Between Board Height: 0.594" (15.08mm), Diameter - Outside: 0.177" (4.50mm), Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.