M1535-B-3005-B-5
M1535-B-3005-B-5 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: METRIC ROUND SWAGE STANDOFFNICKE
Packaging: Bulk
Gender: Female, Swage
Material: Brass
Type: Round Standoff
Length - Overall: 0.118" (3.00mm)
Plating: Nickel
Between Board Height: 0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm)
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
Написати відгук
Description: METRIC ROUND SWAGE STANDOFFNICKE, Packaging: Bulk, Gender: Female, Swage, Material: Brass, Type: Round Standoff, Length - Overall: 0.118" (3.00mm), Plating: Nickel, Between Board Height: 0.594" (15.08mm), Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm), Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.