M1570-B-4007-B-16 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: RND STNDFF M4X0.7 BRASS 15.08MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Swage
Material: Brass
Type: Round Standoff
Length - Overall: 0.224" (5.70mm)
Plating: Tin
Between Board Height: 0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside: 0.315" (8.00mm)
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M4x0.7
Написати відгук
Description: RND STNDFF M4X0.7 BRASS 15.08MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Swage, Material: Brass, Type: Round Standoff, Length - Overall: 0.224" (5.70mm), Plating: Tin, Between Board Height: 0.594" (15.08mm), Diameter - Outside: 0.315" (8.00mm), Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4x0.7.