M18-4VPFF200-Q5
M18-4VPFF200-Q5 Banner Engineering
188320.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors M18-4 Series: Stainless: Fixed Field; Range: 200 mm; Input 10-30 V dc; Outputs: Complementary PNP; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук