M1847-C-3005-S-5
M1847-C-3005-S-5 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: ROUND STANDOFF M3X0.5 STEEL 15MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Swage
Color: Silver
Material: Steel
Type: Round Standoff
Length - Overall: 0.724" (18.40mm)
Plating: Nickel
Between Board Height: 0.591" (15.00mm)
Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm)
Diameter - Inside: 0.150" (3.80mm)
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
на замовлення 658 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROUND STANDOFF M3X0.5 STEEL 15MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Swage, Color: Silver, Material: Steel, Type: Round Standoff, Length - Overall: 0.724" (18.40mm), Plating: Nickel, Between Board Height: 0.591" (15.00mm), Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm), Diameter - Inside: 0.150" (3.80mm), Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M1847-C-3005-S-5 M1847-C-3005-S-5 Виробник : RAF Electronic Hardware RAF_catalog_0311-1608708.pdf Standoffs & Spacers 6mm Rd X 15mm X M3 Thd Metric Round Swage Standoff