M19A-1101
M19A-1101 TPK America LLC
d1477d_198b270636cd461f855f11c6f5cfbf02.pdf
Виробник: TPK America LLC
Description: MONITOR TRU 19" TOUCH DESKTOP
Packaging: Box
Interface: DVI-D, VGA
Dot Pixels: 1280 x 1024
Diagonal Screen Size: 19.00" (482.60mm)
Touchscreen: 2 Point Multi-Touch
Part Status: Discontinued at Digi-Key
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONITOR TRU 19" TOUCH DESKTOP, Packaging: Box, Interface: DVI-D, VGA, Dot Pixels: 1280 x 1024, Diagonal Screen Size: 19.00" (482.60mm), Touchscreen: 2 Point Multi-Touch, Part Status: Discontinued at Digi-Key.