M1DS01-400A2-P1
M1DS01-400A2-P1 Nominal Controls
M1DS-Standard-Model-Group-Datasheet-R.DS2109F.pdf?v=1629663993
Виробник: Nominal Controls
Description: DC-OUT SSC 100V/400A
Packaging: Bulk
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 12 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Busbar
Load Current: 400 A
Voltage - Load: 1 ~ 100V
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC-OUT SSC 100V/400A, Packaging: Bulk, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 12 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Busbar, Load Current: 400 A, Voltage - Load: 1 ~ 100V, Part Status: Active.