M1DS01-400A3
M1DS01-400A3 Nominal Controls
M1DS-Standard-Model-Group-Datasheet-R.DS2109F.pdf?v=1629663993
Виробник: Nominal Controls
Description: DC-OUT SSC 100V/400A
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 12 ~ 24VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Busbar
Load Current: 400 A
Voltage - Load: 1 ~ 100V
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: DC-OUT SSC 100V/400A, Packaging: Bulk, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 12 ~ 24VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Busbar, Load Current: 400 A, Voltage - Load: 1 ~ 100V.