M1DS10-250A2-P1
M1DS10-250A2-P1 Nominal Controls
M1DS-Standard-Model-Group-Datasheet-R.DS2109F.pdf?v=1629663993
Виробник: Nominal Controls
Description: DC-OUT SSC 1KV/250A
Packaging: Bulk
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 12 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Busbar
Load Current: 250 A
Voltage - Load: 1 ~ 1000V