M1EH102N272K1L1003W Johanson Dielectrics Inc.
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2700PF 1KV NP0 6SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: L-Lead
Features: High Voltage
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 6-Stacked SMD, L-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.280" L x 0.270" W (7.11mm x 6.86mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Capacitance: 2700 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2700PF 1KV NP0 6SMD, Tolerance: ±10%, Lead Style: L-Lead, Features: High Voltage, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 6-Stacked SMD, L-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.280" L x 0.270" W (7.11mm x 6.86mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Capacitance: 2700 pF.