M1EH201W105K1J1001W Johanson Dielectrics Inc.
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1.0UF 200V X7R 6SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: Soft Termination
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 6-Stacked SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.280" L x 0.270" W (7.11mm x 6.86mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.0UF 200V X7R 6SMD, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Features: Soft Termination, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 6-Stacked SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.280" L x 0.270" W (7.11mm x 6.86mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Capacitance: 1 µF.