M1R00912400A8 LOVATO ELECTRIC
LOVATO-04-EN.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Starters
Description: Motor starter; 3kW; 4÷6.5A; for wall mounting; screw terminals
IP rating: IP65 from the front
Operating temperature: -25...60°C
Mounting: for wall mounting
Type of automation module: motor starter
Additional functions: reset button
Electrical connection: screw terminals
Range of overcurrent release settings: 4...6.5A
Supply voltage frequency: 50/60Hz
Control voltage: 400V AC
Max motor power: 3kW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Starters, Description: Motor starter; 3kW; 4÷6.5A; for wall mounting; screw terminals, IP rating: IP65 from the front, Operating temperature: -25...60°C, Mounting: for wall mounting, Type of automation module: motor starter, Additional functions: reset button, Electrical connection: screw terminals, Range of overcurrent release settings: 4...6.5A, Supply voltage frequency: 50/60Hz, Control voltage: 400V AC, Max motor power: 3kW.