M1R0181012060 LOVATO ELECTRIC
LOVATO-04-EN.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Starters
Description: Motor starter; for wall mounting; screw terminals; 18A; 120VAC
Mounting: for wall mounting
Operating temperature: -25...60°C
IP rating: IP65 from the front
Type of automation module: motor starter
Additional functions: reset button
Electrical connection: screw terminals
Caution!: without thermal overload relay
Max. operating current: 18A
Supply voltage frequency: 60Hz
Control voltage: 120V AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Starters, Description: Motor starter; for wall mounting; screw terminals; 18A; 120VAC, Mounting: for wall mounting, Operating temperature: -25...60°C, IP rating: IP65 from the front, Type of automation module: motor starter, Additional functions: reset button, Electrical connection: screw terminals, Caution!: without thermal overload relay, Max. operating current: 18A, Supply voltage frequency: 60Hz, Control voltage: 120V AC.