M2107-3005-S-12
M2107-3005-S-12 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 STEEL 12MM
Packaging: Bulk
Gender: Male, Female
Color: Clear
Material: Steel
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.660" (16.76mm)
Plating: Chromate, Zinc
Between Board Height: 0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside: 0.177" (4.50mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
на замовлення 192 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 STEEL 12MM, Packaging: Bulk, Gender: Male, Female, Color: Clear, Material: Steel, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.660" (16.76mm), Plating: Chromate, Zinc, Between Board Height: 0.472" (12.00mm), Diameter - Outside: 0.177" (4.50mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M2107-3005-S-12 M2107-3005-S-12 Виробник : RAF Electronic Hardware RAF_catalog_0318-1591461.pdf Standoffs & Spacers 4.5mm Hex X 12mm X M3 Thd Metric Hex Male-Female Standoff