M22-2021505
M22-2021505 Harwin Inc.
M22-202.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN HEADER VERT 30POS 2MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Header, Cuttable
Current Rating (Amps): 1A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 30
Number of Rows: 2
Style: Board to Board
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm)
Insulation Height: 0.059" (1.50mm)
Shrouding: Unshrouded
Overall Contact Length: 0.331" (8.40mm)
Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Row Spacing - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Length - Mating: 0.138" (3.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 30POS 2MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Cuttable, Current Rating (Amps): 1A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 30, Number of Rows: 2, Style: Board to Board, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.134" (3.40mm), Insulation Height: 0.059" (1.50mm), Shrouding: Unshrouded, Overall Contact Length: 0.331" (8.40mm), Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Row Spacing - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Length - Mating: 0.138" (3.50mm).