Продукція > VISHAY > M251206BB3309JP500
M251206BB3309JP500
M251206BB3309JP500 Vishay
m25_si.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 33 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M251206BB3309JP500 Виробник : Vishay Thin Film Resistors - SMD M25 SI 100 33R 5% P5 e3