Продукція > VISHAY > M251206BB4709JP500
M251206BB4709JP500
M251206BB4709JP500 Vishay
m25_si.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 47 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M251206BB4709JP500 M251206BB4709JP500 Виробник : Vishay / Draloric Thin Film Resistors - SMD 47 OHM 5% 100PPM 1/4W
товару немає в наявності
M251206BB4709JP500 Виробник : Vishay / Draloric Thin Film Resistors - SMD 47 OHM 5% 100PPM 1/4W