M25P32-VMW6TGBA TR
M25P32-VMW6TGBA TR Micron Technology Inc.
M25P32_RevQ_11-21-2014.pdf
Виробник: Micron Technology Inc.
Description: IC FLASH 32MBIT SPI 75MHZ 8SO W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 75 MHz
Memory Organization: 4M x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Написати відгук
Description: IC FLASH 32MBIT SPI 75MHZ 8SO W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 32Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 75 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SO, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 15ms, 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 4M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.